• Lesrooster

    rooster Studio Blankenstraat Yoga beginners

    MAANDAG
    18 juni
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    ___
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Annemart
    DINSDAG
    19 juni
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    WOENSDAG
    20 juni
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    DONDERDAG
    21 juni
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Flow les, 1e keer
    Let op; hier geen proefles mogelijk
    VRIJDAG
    22 juni
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    Kadèr
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    ZATERDAG
    23 juni
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    ZONDAG
    24 juni
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    MAANDAG
    25 juni
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    ___
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Annemart
    DINSDAG
    26 juni
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    WOENSDAG
    27 juni
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    DONDERDAG
    28 juni
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Flow les, 2e keer
    Kees
    VRIJDAG
    29 juni
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    ZATERDAG
    30 juni
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    ZONDAG
    1 juli
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    MAANDAG
    2 juli
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    ___
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    DINSDAG
    3 juli
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    WOENSDAG
    4 juli
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Marloes
    DONDERDAG
    5 juli
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Flow les, 3e keer
    VRIJDAG
    6 juli
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Eliza
    ZATERDAG
    7 juli
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    Simone
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    Simone
    ZONDAG
    8 juli
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    MAANDAG
    9 juli
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    Eliza
    ___
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    DINSDAG
    10 juli
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    WOENSDAG
    11 juli
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Marloes
    DONDERDAG
    12 juli
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    Flow les, 4e keer
    VRIJDAG
    13 juli
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Kadèr
    ZATERDAG
    14 juli
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    Eliza
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    Eliza
    ZONDAG
    15 juli
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat

    inval wordt bekend gemaakt