• Lesrooster

    rooster Studio Blankenstraat Yoga beginners

    MAANDAG
    16 april
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    Klaus
    –––
    DINSDAG
    17 april
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    WOENSDAG
    18 april
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    DONDERDAG
    19 april
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    flow les, 2e keer
    let op; hier geen proefles mogelijk
    –––
    VRIJDAG
    20 april
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    ZATERDAG
    21 april
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    Eliza
       
    ZONDAG
    22 april
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    –––
    MAANDAG
    23 april
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    DINSDAG
    24 april
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    WOENSDAG
    25 april
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    DONDERDAG
    26 april
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    flow les, 3e keer
    let op; hier geen proefles mogelijk
    –––
    VRIJDAG
    27 april
    KONINGSDAG
    –––
    ZATERDAG
    28 april
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    inval wordt bekend gemaakt
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    inval wordt bekend gemaakt
       
    ZONDAG
    29 april
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    –––
    MAANDAG
    30 april
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    inval wordt bekend gemaakt
    –––
    DINSDAG
    1 mei
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    WOENSDAG
    2 mei
    09:30 – 11:00
    Eliza / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    DONDERDAG
    3 mei
    09:00 – 10:30
    Jacoline / Studio Blankenstraat
    –––
    19:45 – 21:15
    Eliza / Studio Blankenstraat
    flow les, 2e keer
    let op; hier geen proefles mogelijk
    –––
    VRIJDAG
    4 mei
    9:00 – 10:30
    Annemart / studio Kraaijenhofstraat
    –––
    15:45 – 17:15
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    ZATERDAG
    5 mei
    9:00 – 10:30
    Gert / Studio Blankenstraat
    –––
    11:00 – 12:30
    Gert / Studio Blankenstraat
       
    ZONDAG
    6 mei
    10:00 – 11:30
    Loes / Studio Blankenstraat
    –––