Therapeuten CAT

CRITICAL ALIGNMENT YOGALERAREN

Opgeleide therapeuten
In deze lijst staan de yogadocenten die de Bijscholing Critical Alignment in de vorm van de 4 level training CAT opleiding onder leiding van Gert van Leeuwen hebben gevolgd en met succes hebben afgerond.

NEDERLAND

Provincie Drenthe

Hoogeveen / Yogastudio Van Goghhuis / Joke Korfage
www.yogainhoogeveen.nl / joke@korfage.nl / 0528 235 178

 

Provincie Flevoland

Lelystad / De Zonnecirkel / Anja Alderliesten
www.dezonnecirkel.nl / info@dezonnecirkel.nl / 06 19 032 716
Zeewolde / Yoga Studio Anna / Anna van Amsterdam
www.yogainzeewolde.nl / annaenron@live.nl / 036 53 15 179

 

Provincie Friesland

Grou / Yoga State / Esther Nijdam*
www.yogastate.nl / info@yogastate.nl / 06 29 578 684

 

Provincie Gelderland

Heerde / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / info@sanayou.com / 06 109 110 16
Zelhem
 / Yoga centrum Renee / Renee Harmsen-Moonen
www.yogacentrumrenee.nl / info@yogacentrumrenee.nl / 06 22 244 893

 

Provincie Groningen

Groningen / YvonnedeHoopYoga / Yvonne de Hoop
www.yvonnedehoopyoga.nl / yvonne@yvonnedehoopyoga.nl / 06 49 925 410

 

Provincie Limburg

Nederweert-Eind / Bertie Habets Trainingen / Bertie Habets
www.bertiehabets-trainingen.nl / bertie.habets@chello.nl / 0495 631 052

 

Provincie Noord-Brabant

Breda / Yoga & Pilates Breda / Milou Verdeijen
www.yogaenpilatesbreda.nl / info@yogaenpilatesbreda.nl / 06 51 089 893
Den Bosch (Bokhoven) / Yoga Zonder Poeha / Mireille Greijmans
www.yogazonderpoeha.nl / mijnyoga@gmail.com / 06 12 185 147
Den Bosch / Yogalessen Bouke de Wit / Bouke de Wit
www.yoga-boukedewit.nl / yogabouke@home.nl / 06 39 663 675
Diessen / Centrum Silentio / Corrie Vermeer-de Bok
www.centrum-silentio.nl / info@centrum-silentio.nl / 06 51 470 586
Eindhoven / Yogapraktijk Anahata / Marion Meuffels
www.yogapraktijk.nl / marion@yogapraktijk.nl / 06 42 413 934
Schijndel / Studio Imala / Irma Sakkers
www.studioimala.nl / yoga@studioimala.nl / 06 15 081 100
Sint-Oedenrode / Dianneke Nooteboom
dianneke_nooteboom@hotmail.com / 06 31 490 458
Vught / Yoga en Meditatie Moni Qi / Monique Kemps van Rooij
moniquekemps.yoga@gmail.com / 06 10 921 745
Vught / Van Leusden Yoga Vught / Ineke van Leusden-Verweij
www.vanleusdenyoga.nl / ineke@vanleusdenyoga.nl /073 6561626

 

Provincie Noord-Holland

Amsterdam / Annet de Reus Yoga / Annet de Reus
www.annetdereusyoga.nl / info@annetdereusyoga.nl / 06 13 330 736
Amsterdam / Studio KeO / Kader el Oufir
www.studiokeo.nl / info@studiokeo.nl / 06 11 353 307
Assendelft / Yoga Assendelft / Marga Gaal-Brugemann
www.yogamargagaalassendelft.nl / marga.gaal@hetnet.nl / 075 687 40 34
Beverwijk / Yogaschool De Blauwe Vlinder / Erika Noorman
www.yogabeverwijk.nl / info@yogabeverwijk.nl / 06 46 664 654
Bussum / Yogacentrum Lotus / Henriëtte Yland
www.yogalotus.nl / cay@yogalotus.nl / 035 683 38 71
Bussum / Studio PH9 / Mascha Franken
www.studioph9.nl / info@studioPH9.nl / 06 24 922 855
Haarlem / Opia Yoga / Lineke Verrips
www.opia.nl / info@opia.nl / 06 18 744 736
Haarlem / YogaFoodLifestyle / Bianca van der Werf
Facebook / yogafoodlifestyle@gmail.com / 06 24 129 749
Haarlem / Yoga met Judith / Judith Woithe
judith2.woithe@gmail.com / 06 12 355 494
Hoofddorp / Yoga Centrum Hoofddorp / Tom Hendriks*
www.yogacentrumhoofddorp.nl / info@yogacentrumhoofddorp.nl / 06 28 782 061
Hoorn / Yoga met Rietje/ Rietje Rustenburg
www.yogahoorn.nl / rustenburgrietje@hotmail.com / 06 57 951 332
Velserbroek / Studio Yogitree / Ilja Hoftijzer
www.studio-yogitree.nlilja@prana-massage.nl / 06 12 414 216
Weesp / Yoga Today / Laetitia Schulten*
www.yogatoday.nllaetitiaschulten@hotmail.com / 06 48 258 752
Zaandam / Yogastudio Licht / Edith Atkins
www.yogastudiolicht.nl / yogastudiolicht@ziggo.nl / 06 43 64 05 43

 

Provincie Overijssel

Deventer / Yogastudio Groot Baltink / Iekelien Buurman
www.yogastudiogrootbaltink.nl / info@yogastudiogrootbaltink.nl / 06 28 911 751
Ommen
/ Yoga Ommen / Irene Vos
www.yogaommen.nl / yogaommen@gmail.com / 06 81 472 001
Zwolle / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / zwolle@sanayou.com / 06 109 110 16

 

Provincie Utrecht

Soest / Praktijk Elnoma / Ellen Langhout
www.praktijkelnoma.nl / ellen.langhout@kpnmail.nl / 06 23 312 184

 

Provincie Zeeland

 

Provincie Zuid-Holland

Den Haag / Studio Dakina Yoga en Therapie / Kina Broekmans
www.dakina.nl / kina@dakina.nl / 06 24 260 288
Den Haag
/ Studio Elvi / Ellen Pronk-Visser
www.studio-elvi.nl / ellen@studio-elvi.nl / 06 16 928 758
Den Haag / De Yogafabriek / Annemarie Teeuwen
www.yogafabriek.nl / info@yogafabriek.nl / 06 181 38 669
Leidschendam-Voorburg / Yoga Center Karuna / Mathilde Holkamp
www.yogacenterkaruna.nl / info@yogacenterkaruna.nl / 06 30 194 134
Mijnsheerenland / De Yogabloem / Anneke Bloemendaal en Laura van Ek
www.yogabloem.nl / info@yogabloem.nl / 06 38 306 305
Nieuwerkerk a/d IJssel / Praktijk Mieke Brandsema / Mieke Brandsema
www.miekebrandsema.nl / haptotherapie@miekebrandsema.nl / 06 81 886 013
Schiedam / Fysiyo – Praktijk voor Fysiotherapie en Yoga / Ellen Pronk-Visser
www.fysiyo.nl  / ellen@fysiyo.nl / 06 16 928 758
Zevenhuizen / De Yoga Hoos / Nicole Hoos-Logeman
www.deyogahoos.nl / nicole@deyogahoos.nl / 06 45 514 416

 
 
 
 

BELGIË

Brussel / Yoga Annelies / Annelies de Graeve
www.yogannelies.wordpress.com / yoga.annelies@gmail.com / 0032 488 328 005
Hasselt / Goedbezig / Marina Esters
www.goedbezig.beinfo@goedbezig.be / 0032 473 653 247

 
 
 
 

DUITSLAND

Hamburg / Iti Yoga Instituut / Wilhelmina Vingerhoets
www.iti-yoga.com / info@iti-yoga.com / 0049 1725 1935 58
 
 
 
 

WIJZIGINGEN

Wanneer je in deze lijst staat en er gegevens niet (meer) kloppen, kun je verbeteringen mailen naar de webmaster.