Leraren CAY

CRITICAL ALIGNMENT YOGALERAREN

Bijgeschoolde leraren
In deze lijst staan de yogadocenten die de Bijscholing Critical Alignment in de vorm van de 4 level training onder leiding van Gert van Leeuwen hebben gevolgd en met succes hebben afgerond.

Opgeleide leraren
De leraren achter wiens naam een asterix*) staat hebben de driejarige lerarenopleiding onder leiding van Gert van Leeuwen voltooid.

NEDERLAND

Provincie Drenthe

Hoogeveen / Yogastudio Van Goghhuis / Joke Korfage
www.yogainhoogeveen.nl / joke@korfage.nl / 0528 235 178

 

Provincie Flevoland

Almere / Nataraja / Sjoukje van Vlijmen*
www.nataraja.nl / info@nataraja.nl / 036 537 68 25
Lelystad / De Zonnecirkel / Anja Alderliesten
www.dezonnecirkel.nl / info@dezonnecirkel.nl / 06 19 032 716
Zeewolde / Yoga Studio Anna / Anna van Amsterdam
www.yogainzeewolde.nl / annaenron@live.nl / 036 53 15 179

 

Provincie Friesland

Grou / Yoga State / Esther Nijdam*
www.yogastate.nl / info@yogastate.nl / 06 29 578 684
Leeuwarden / Club Yoga / Rianne Hoekstra
www.club-yoga.nl / info@club-yoga.nl / 06 50 484 052

 

Provincie Gelderland

Aalten / Marlijn Mind&Body / Marlijn Verplanken
www.marlijn-mindbody.nlinfo@marlijn-mindbody.nl / 06 24 147 081
Beuningen / Lijf en Leden / Mart Zanders
m.zanders@kpnplanet.nl / 024 344 66 61
Ede / Sukha Yogastudio / Mabel van der Steen
www.sukha-yogastudio.nl / info@sukha-yogastudio.nl / 06 45 307 000
Ermelo / Agaat Merlijn
www.vivasensa.nl / a.merlijn@planet.nl / 06 10 538 559
Heerde / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / info@sanayou.com / 06 109 110 16
Hoevelaken / Yoga in Balans / Lenske Jonker
www.yogainbalans.nl / lenske.jonker@gmail.com / 06 21 108 181
Nijmegen / Nadi Yoga / Marion Bracke
www.nadiyoga.nl / info@nadiyoga.nl / 06 13 509 578
Nijmegen / Praktijk Yoga Adem Ontspan / Barbara van Graas
www.yoga-adem-ontspan.nlinfo@yoga-adem-ontspan.nl / 024 378 31 91
Nijmegen / Erik Meijs – Personal Training & Therapie / Rabea Risch
www.erikmeijs.nl / rabearisch@gmx.de / 06 10 504 728
Wageningen / Yoga met Selle / Selle Postma*
www.yogametselle.nl / info@yogametselle.nl / 06 18 368 464
Wijchen / Yogamas / Dori Schoonenberg
yogamas@hotmail.com / 06 21 706 179
Winterswijk / Yogastudio Rebecca / Rebecca Boogerd
www.yogastudiorebecca.com / rebeccaboogerd@gmail.com / 06 10 874 160
Zelhem / Yoga centrum Renee / Renee Harmsen-Moonen
www.yogacentrumrenee.nl  / info@yogacentrumrenee.nl / 06 22 24 48 93
Zevenaar / Yogacentrum Arnhem-Zuid / Willie van Diek Nijman
www.vandiek.nl / willie@vandiek.nl / 0316 343 429

 

Provincie Groningen

Groningen / YvonnedeHoopYoga / Yvonne de Hoop
www.yvonnedehoopyoga.nl / yvonne@yvonnedehoopyoga.nl / 06 49 925 410

 

Provincie Limburg

Leunen / Yogacentrum Venray / Olga Overmeer
www.yogacentrumvenray.nl / info@yogacentrumvenray.nl / 06 17 752 754
Maastricht / Yogapunt / Marijke Heemskerk
m.j.heemskerk@kpnmail.nl / 043 361 36 56
Nederweert-Eind / Bertie Habets Trainingen / Bertie Habets
www.bertiehabets-trainingen.nl / bertie.habets@chello.nl / 0495 631 052

 

Provincie Noord-Brabant

Berkel-Enschot / Be yoga / Els Fleuren
www.beyoga.nl / els@beyoga.nl / 013 850 48 99
Best / Yoga Studio Best / Peter Adams
www.yogastudiobest.nl/ info@poweryogabest.nl / 06 20 038 963
Breda / Yoga & Pilates Breda / Milou Verdeijen
www.yogaenpilatesbreda.nl/ info@yogaenpilatesbreda.nl / 06 51 089 893
Breda / Yoga Therapy Concept / Josje Snoodijk-van Gerwen
yogatherapyconcept@gmail.com / 06 21 869 303
Den Bosch (Bokhoven) / Yoga Zonder Poeha / Mireille Greijmans
www.yogazonderpoeha.nl / mijnyoga@gmail.com / 06 12 185 147
Den Bosch / Yogalessen Bouke de Wit / Bouke de Wit
www.yoga-boukedewit.nl / yogabouke@home.nl / 06 39 663 675
Diessen / Centrum Silentio / Corrie Vermeer-de Bok
www.centrum-silentio.nl / info@centrum-silentio.nl / 06 51 470 586
Eindhoven / Yogapraktijk Anahata / Marion Meuffels
www.yogapraktijk.nl / marion@yogapraktijk.nl / 06 42 413 934
Helmond / Oefentherapie Helmond / Ingrid van den Broek
www.oefentherapiehelmond.nl / ingrid@oefentherapiehelmond.nl / 06 81 873 007
Roosendaal/ Yoga Studio Roosendaal/Caroline Thijs
www.yogaroosendaal.nl/ yoga@yogaroosendaal.nl/0650674354
Schijndel / Personal Flow / Anita van den Broek
www.personal-flow.nl / personalflow@live.nl / 06 25 590 431
Schijndel / Studio Imala / Irma Sakkers
www.studioimala.nl / yoga@studioimala.nl / 06 15 081 100
Sint-Oedenrode / Yogacentrum Libra / Irma Sakkers
www.yogacentrumlibra.nl / irma@sakkers.net / 06 15 081 100
Tilburg / Yogacentrum Tilburg / Jasper van der Heijden
www.yogacentrumtilburg.nl / info@yogacentrumtilburg.nl /06 33 610 765
Veghel / Praktijk voor massagetherapie, Dornmethode en Yoga / Marjan Heerkens
www.marjanheerkens.nl / marjanheerkens@home.nl / 06 51 720 551
Vught / Yoga en Meditatie  Moni Qi / Monique Kemps van Rooij
moniquekemps.yoga@gmail.com / 06 10 921 745
Vught / Van Leusden Yoga Vught / Ineke van Leusden-Verweij
www.vanleusdenyoga.nl / ineke@vanleusdenyoga.nl /073 6561626
Waalwijk / Jan Yoga / Jan Kamp
www.janyoga.nl / info@janyoga.nl /06 51 202 452

 

Provincie Noord-Holland

Aerdenhout / Yogachara / Carla Maigret
www.yogachara.nl / info@yogachara.nl / 06 524 18 920
Alkmaar / Yoga Patanga / Claudia Schmidt
www.yoga-patanga.nl / claudia@yoga-patanga.nl / 06 30 385 424
Amstelveen / Yoga Beweegt / Annelies van Brink
www.yogabeweegt.nl / annelies@yogabeweegt.nl / 06 36 380 061
Amsterdam / Annet de Reus Yoga / Annet de Reus
www.annetdereusyoga.nl / info@annetdereusyoga.nl / 06 13 330 736
Amsterdam / Studio KeO / Kader el Oufir
www.studiokeo.nl / info@studiokeo.nl / 06 11 353 307
Amsterdam / Lotte Yogaschool / Lotte Post*
www.lotteyogaschool.com / lotte@lotteyogaschool.com / 06 20 344 544
Amsterdam / School voor Yogasana’s / Paul Braaksma*
www.schoolvooryogasanas.nl / paul@criticalalignment.nl / 06 24 62 9870
Amsterdam / Yoga Garage / Nicole Bannenberg* / René l’Ecluse*
www.yogagarage.nl / nicole@yogagarage.nl / 020 685 52 77
www.yogagarage.nl / rene@yogagarage.nl / 020 612 96 24
Amsterdam / Studio Yogata / Katelijn Nieuwenhuyzen*
www.studioyogata.nl / info@studioyogata.nl / 06 81 570 019
Beverwijk / Yogaschool De Blauwe Vlinder / Erika Noorman / Elvira Groenland*
www.yogabeverwijk.nl / info@yogabeverwijk.nl / 06 46 664 654
Bussum / Yogacentrum Lotus / Henriëtte Yland
www.yogalotus.nl / cay@yogalotus.nl / 035 683 38 71
Bussum / Studio PH9 / Mascha Franken
www.studioph9.nl / info@studioPH9.nl / 06 24 922 855
Bussum / Yogapraktijk Yoganique / Monique ten Hagen
www.yoganique.nl/ info@yoganique.nl / 06-41208289
Castricum / Yoga2go / Lucie van Leeuwen*
www.yoga2go.nl / lucie@yoga2go.nl / 06 28 490 873
Haarlem / Opia Yoga / Lineke Verrips
www.opia.nl / info@opia.nl / 06 18 744 736
Haarlem / Studio 5 voor Yoga en Mindfulness / Ingrid van Voorthuijsen
www.ingrid-yoga.nl / info@ingrid-yoga.nl / 06 18 088 270
Haarlem / YogaFoodLifestyle / Bianca van der Werf
Facebook / yogafoodlifestyle@gmail.com / 06 24 129 749
Haarlem / Yoga met Judith / Judith Woithe
judith2.woithe@gmail.com / 06 12 355 494
Hilversum / Yogacentrum Ananda / Tineke Nijhuis van Heumen
www.yogacentrumananda.nl / info@yogacentrumananda.nl / 06 54 725 083
Hoofddorp / Yoga Centrum Hoofddorp / Tom Hendriks*
www.yogacentrumhoofddorp.nl / info@yogacentrumhoofddorp.nl / 06 28 782 061
Hoorn / Yoga met Rietje/ Rietje Rustenburg
www.yogahoorn.nl / rustenburgrietje@hotmail.com / 06 57 951 332
Laren / Yoga in Laren / Wendy Manintveld
www.yogainlaren.nlinfo@yogainlaren.nl / 06 55 764 955
Koog aan de Zaan / Yoga Instituut Dirk-Jan Lust / Dirk-Jan Lust*
www.dirk-janlust.nl / djlust@upcmail.nl / 06 45 458 065
Santpoort-Zuid / Hatha Yoga Bij San / Alexandra Drehmanns
www.yogabijsan.nl / info@yogabijsan.nl / 06 22 487 852
Schagen/ Yoga Studio Engel/ Tanja Engel *
www.yogastudioengel.nl info@yogastudioengel.nl06  373 45 553
Velserbroek / Studio Yogitree / Ilja Hoftijzer
www.studio-yogitree.nlilja@prana-massage.nl / 06 12 414 216

Weesp / Yoga Today / Isolde Zandee / Laetitia Schulten* (06 48 25 87 52)
www.yogatoday.nl / isolde@yogatoday.nl / 06 215 72 555
Zaandam / Yogastudio Licht / Edith Atkins
www.yogastudiolicht.nl / yogastudiolicht@ziggo.nl / 06 43 64 05 43

 

Provincie Overijssel

Almelo / Studio Yoga Yuga / Celeste Reiss*
www.yogayuga.nl / crystal.yoga@hotmail.com06 466 618 45
Deventer
/ Yogastudio Groot Baltink / Iekelien Buurman
www.yogastudiogrootbaltink.nl / info@yogastudiogrootbaltink.nl / 06 28 911 751
Ommen / Yoga Ommen / Irene Vos
www.yogaommen.nl / yogaommen@gmail.com / 06 81 472 001
Zwolle / Sanayou Yoga / Sandy Karsten
www.sanayou.com / zwolle@sanayou.com / 06 109 110 16

 

Provincie Utrecht

Amersfoort / Yoga & Keramiek José Hutjes / José Hutjes
www.josehutjes.nl / jose@josehutjes.nl / 033 463 29 90
Odijk / Yogapraktijk Yogaontmoeting / Wieke Wiegersma
www.yogaontmoeting.nl / wieke@yogaontmoeting.nl / 06 49 618 730
Soest / Lijf & Visie / Noële Ruitenberg*
www.lijfs.nl / noele@lijfs.nl  / 06 14 769 214
Soest / Praktijk Elnoma / Ellen Langhout
www.praktijkelnoma.nl / ellen.langhout@kpnmail.nl / 06 23 312 184
Utrecht / Studio Akasha / Janneke van den Berg*
www.studioakasha.nl / lachelkedag@gmail.com / 06 18 844 925
Vinkeveen/ Bewust Bewegen Vinkeveen / Ashna Mungra
www.bbvinkeveen.nl / bbvinkeveen@hotmail.nl / 06 10 631 984

 

Provincie Zeeland

 

Provincie Zuid-Holland

Den Haag / Studio Dakina Yoga en Therapie / Kina Broekmans*
www.dakina.nl / kina@dakina.nl / 06 24 260 288
Den Haag / Studio Elvi / Ellen Pronk-Visser
www.studio-elvi.nl / ellen@studio-elvi.nl / 06 16 928 758
Den Haag / De Yogafabriek / Annemarie Teeuwen
www.yogafabriek.nl / info@yogafabriek.nl / 06 181 38 669
Leidschendam-Voorburg / Yoga Center Karuna / Mathilde Holkamp
www.yogacenterkaruna.nl / info@yogacenterkaruna.nl / 06 30 194 134
Mijnsheerenland / De Yogabloem / Anneke Bloemendaal en Laura van Ek
www.yogabloem.nl / info@yogabloem.nl / 06 38 306 305
Noordwijk / Yogacentrum Noordwijk / Elly Westgeest
www.yogacentrumnoordwijk.nl / elly@yogacentrumnoordwijk.nl / 06 41 04 41 01
Ouddorp / Yogastudio Ouddorp / Bellatrix van Wingerden
www.yogastudioouddorp.nl / info@yogastudioouddorp.nl / 06 42 349 972
Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse / Za Yoga / Ilza van der Kwaak
www.zayoga.nl / mail@zayoga.nl / 06 24 400 359
Rotterdam / Zamarur / Zoë Mehryan *
www.zamarur.com / zamarur.com@gmail.com / 06 29 018 109
Schiedam / Integrale Yoga Schiedam / Cecilia Huisman
www.integraleyogaschiedam.nl  / info@integraleyogaschiedam.nl / 06 51 396 305
Schiedam / Fysiyo – Praktijk voor Fysiotherapie en Yoga / Ellen Pronk-Visser
www.fysiyo.nl  / ellen@fysiyo.nl / 06 16 928 758
Zevenhuizen
/ De Yoga Hoos / Nicole Hoos-Logeman
www.deyogahoos.nl / nicole@deyogahoos.nl / 06 45 514 416

 
 
 
 

BELGIË

Brussel / Yoga Annelies / Annelies de Graeve
www.yogannelies.wordpress.com / yoga.annelies@gmail.com / 0032 488 328 005
Hasselt / Goedbezig / Marina Esters
www.goedbezig.beinfo@goedbezig.be / 0032 473 653 247
Lissewege / Nirmla Yoga / Nicole Leliaert *
www.yoganirmla.be / nicole@yoganirmla.be / 0032 477 172 157
Schoten / Back & Soul / Pascale Steensels
backandsoul@gmail.com / Website / 0032 476 965 587
Schoten / Yoga-academie Tula / Sari Schnitfink
www.yoga-academie.besari@yoga-academie.be  / 0032 473 128 683
Wommelgem, Wijnegem, Halledorp Zoersel, Sint Lenaarts / Viniyoga / Mieke van der Auwera mieke.vanderauwera@telenet.be / 0032 3353 1679
 
 
 
 

CANADA

CALGARY / Share Yoga www.shareyoga.com
CALGARY / Yogadotcalm www.yogadotcalm.com / info@yogadotcalm.com
 
 
 
 

DUITSLAND

Hamburg / Iti Yoga Instituut / Wilhelmina Vingerhoets
www.iti-yoga.com / info@iti-yoga.com / 0049 1725 1935 58
 
 
 
 

 

FRANKRIJK

Saint Aubin de Medoc / Gyropilates / Emilie Spoor
www.gyropilates.fr / emilie.spoor@gmail.com / 06 62 440 224
 
 
 
 

MEXICO

Oaxaca / Alosja Yoga / Alosja van Leeuwen*
www.alosjayoga.com / alosja@gmail.com / 0052 951 187 167
Zipolite / Solstice Yoga / Brigitte Longueville*
www.solstice-mexico.com / info@solstice-mexico.com
 
 
 
 

USA

Washington DC / Marietta Vis*
marietta@embodiedworks.com

 
 
 
 

WIJZIGINGEN

Wanneer je in deze lijst staat en er gegevens niet (meer) kloppen, kun je verbeteringen mailen naar de webmaster.